9 stycznia, 2019

O mnie

 

Jestem adwokatem – na tyle młodym, że nadal mam w sobie mnóstwo pasji i energii, ale na tyle doświadczonym, że samodzielnie przeprowadzę Cię przez meandry prawa.

Prowadziłam obsługę prawną m.in. projektów budowlanych infrastruktury liniowej. Uczestniczyłam w obsłudze prawnej zakupów sprzętu wojskowego dla polskiej armii. Przy negocjacyjnym stole nie straszny mi żaden przeciwnik.

Pod własnym szyldem prowadzę ogólną praktykę adwokacką. To znaczy, że możesz się do mnie zwrócić z prawie każdym problemem prawnym. Zaufało mi już wielu klientów, dla których byłam oparciem w sprawach o rozwód, trudnych konfliktach z rodziną czy pracodawcą. Zawsze staram się służyć wsparciem – nie ograniczając się tylko do porad prawnych.

Cenię bardzo niezależność, jaką daje zawód adwokata.


Ukończyłam studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim oraz aplikację adwokacką organizowaną przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie. Część programu studiów realizowałam w ramach programu Erasmus na Universita degli Studi di Catania.

Jestem także absolwentką Centrum Studiów Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego Uniwersytetu Warszawskiego.

Płynnie mówię po angielsku i dość dobrze po włosku.


Co dzień wspieram kobiety w problemach prawnych prowadząc darmowe szkolenia i pisząc artykuły: jestem autorka bloga www.adwokatkobiet.pl.  Prywatnie jestem spełniona mama Maksa i Heli i całkiem nieperfekcyjna pani domu, zakochaną w klimatach włoskiego południa.

Adwokat Kobiet Aleksandra Wejdelek-Bziuk

Zapraszam do kontaktu – wszystkie możliwości kontaktu znajdziesz na w zakładce kontakt.

Pozdrawiam Cię serdecznie,

Aleksandra Wejdelek-Bziuk